166628-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Lund: Reparation och underhåll av möbler
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling Renovering av 91:an stolar
Referensnummer: V 2021/978
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50850000 Reparation och underhåll av möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet avser renovering av 91:an stolen till tre områden, Campus Helsingborg, Studiecentrum och M-huset. Omfattning Avtalet avser renovering av 91:an stolen till tre områden, Campus Helsingborg, Studiecentrum och M-huset. Leverantören förbinder sig att delta i eventuella samordningsmöten.Vi önskar en (1) leverantör för alla tre områden. Som underlag för denna förfrågan bifogas följande; Bilaga 1 Produktspecifikation Bilaga 2 Möbelfakta Bilaga 3 Referenser
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen