Huvudsaklig CPV-kod 71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
AB Stora Tunabyggen upphandlar ett ramavtal för ventilationsarbeten, både löpande servicearbeten och projekt i anslutning till ombyggnation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 45331210 Installation av ventilation, 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen