166673-2020 - ResultatSverige-VÄSTERVIK: Lastbilar med flak och tipptruckar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flisbil med släp
Referensnummer: U-013-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar
II.1.4.
Kort beskrivning
Västervik Miljö och Energi AB inbjuder till anbudsgivning gällande lastbil och släp för flistransporter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen