16669-2018 - ÄndringSverige-Järfälla: Tryckning och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: KST 2017/569
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tryckeritjänster omfattar tryck av broschyrer, tidning, roll-ups, kuvert, affischer, inbjudningskort, foldrar, visitkort m.m i digitaltryck alternativt offset tryck.