166775-2022 - ÄndringSverige-Lerum: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och support av Koha bibliotekssystem
Referensnummer: KS21.1026
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Allmänt
Lerums kommun och Partille kommun inbjuder till anbudsgivning avseende migrering, systemdrift och support för bibliotekssystemet Koha.Lerums kommun företräder Partille kommun i denna upphandling. Se Bilaga 1 - Fullmakt Partille.