2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell leasing
Beskrivning: Upphandlingen omfattar finansiell leasing av fordon.
Intern identifierare: 2024-00118IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000