2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvättade morötter och vitkål
Beskrivning: Kommunerna i Hultsfred, Mönsterås, Oskarshamn, Vimmerby och Västervik välkomnar er att lämna anbud i vår upphandling av Tvättade morötter och vitkål. Leverantören kan lämna anbud på samtliga kommuner, på fler eller en kommun eller på ett område i en kommun.
Intern identifierare: U-006-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del