166829-2022 - ÄndringSverige-Norrtälje: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling avseende insamling av slam- och fettavfall från fastland samt öar med bro- eller färjeförbindelse i Norrtälje kommun
Referensnummer: NVAA 2022-30
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende insamling av slam- och fettavfall från fastland samt öar med bro- eller färjeförbindelse i Norrtälje kommun.