Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tillsyn och skötsel av portar och grindar
Referensnummer: SN-2022-1810
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av tillsyn och skötsel av portar och grindar samt avhjälpande underhåll. Finns även en möjlighet att utlösa option för planerade underhållsarbeten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45421148 Montering av grindar, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen