See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öppenvård - Familjebehandling, kontaktperson och utredningar
Beskrivning: Upphandling av Öppenvård - Familjebehandling, Kontaktperson och Utredningar
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs enligt 19 kap. lag (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU).
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Omfattande familjebehandling
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88972:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete, 85312000 Socialvård utan inkvartering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Familjebehandling
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88972:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 3. Kvalificerad kontaktperson
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88972:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 4. Utredning i hemmet
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88972:Lot:4