166972-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling – Dental Simulator
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDental Simulator
BeskrivningMalmö University, MaU, is issuing an invitation to tender for dental simulators.
Intern identifierareMAU 2024/727
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelMandatory
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInformation