166976-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Antikroppar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Antikroppar
Referensnummer: 18/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33651520 Antikroppar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandingen avser försörjning av Universitetens användning av antikroppar.