Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elenergi Helsingborg
Referensnummer: 9/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
II.1.4.
Kort beskrivning
Elleverans.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi, 71314000 Energi och tillhörande tjänster, 71314200 Energiförvaltning