See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamtömning av svåråtkomliga brunnar i Västerviks kommun
Beskrivning: Slamtömning av svåråtkomliga brunnar i Västerviks kommun
Intern identifierare: U-013-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000