Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Polykarbonatrutor till SPT fordon
Referensnummer: A670.431/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ersättningsfönster av polykarbonat för montering på befintliga fordon av antal och modell angivna i upphandlingsdokumentet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50000000 Reparation och underhåll, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50112000 Reparation och underhåll av bilar, 50117300 Renovering av fordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen