See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IVA-kuvöser SLL483
Beskrivning: Regionen önskar teckna ramavtal med en (1) leverantör av IVA-kuvöser. Uppdraget innefattar att upphandling av IVA-kuvöser, förbrukningsmaterial, tillbehör, reservdelar, serviceavtal och utbildning för personal och MT-ingenjörer. IVA-kuvöserna kommer främst att användas för intensivvård av barn födda från graviditetsvecka 22 på neonatalavdelningar.
Föregående meddelande: 103966-2023
Intern identifierare: FSN 2022-0260
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33152000 Kuvöser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000