2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltidskort SLL129
Beskrivning: Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar Måltidskort till Region Stockholms anställda som omfattas av förmånen. Med anledning av att man vid annonsering inte kan ange 0 kronor som upphandlingsvärde har Region Stockholm valt att ange ett fiktivt upphandlingsvärde på 2400000 kronor för att komma vidare i systemet. Tjänsten ska under hela avtalsperioden vara kostnadsfri för Beställaren Avropande enheter och Måltidskortinnehavare.
Intern identifierare: FSN 2024-0336
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79990000 Diverse företagstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30163000 Betalkort, 30199770 Lunchkuponger, 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000