See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prenumerationstjänst
Beskrivning: Upphandlingen avser nationella ramavtal som omfattar leverans av prenumerationstjänst. Upphandlingen är uppdelad i två avtalsområden: 1. Prenumerationer avseende svenska tidningar och tidskrifter i tryckt och elektronisk form. 2. Prenumerationer avseende internationella tidningar och tidskrifter i tryckt och elektronisk form.
Intern identifierare: A045.670/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Svenska prenumerationer
Beskrivning: -
Intern identifierare: Svenska prenumerationer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Internationella prenumerationer
Intern identifierare: Internationella prenumerationer