See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan för lokalvård Wieselgrensförskolor 2
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en anbudsinbjudan av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem för lokalvård och kökstjänster 31199, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård
Intern identifierare: SFF 00027/2023
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Anbudsinbjudan för lokalvård Wieselgrensförskolor 2