Telge inköp AB inbjuder härmed leverantörer att lämna anbud i denna upphandling av Licenspartner gällande kontorsmjukvara m.m.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48000000 Programvara och informationssystem, 48100000 Programvara för särskild industri, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72246000 Konsulttjänster för system, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72500000 Datortjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen