See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: Nu söker vi efter en resebyrå som kan hjälpa oss att genomföra olika typer av resebokningar! Läs igenom underlaget och se om det är just er vi söker för det här uppdraget! Välkomna att lämna anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80693:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster, 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer