2. Förfarande
Förfarande
Titel: Managering brandvägg 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett centralt verktyg för hantering av policys för nätverkssäkerhet.
Intern identifierare: FK 2025/005324
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Managering brandvägg 2024