167339-2025 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning – OVK besiktning med tillhörande tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOVK besiktning med tillhörande tjänster
BeskrivningUpphandlingen avser Obligatorisk ventilationskontroll (OVK) med tillhörande tjänster av Akademiska hus fastighetsbestånd. Anbud kan lämnas på en eller flera orter/områden. Förutom OVK ska leverantören kunna tillhandahålla tjänster som injusteringar och inmätningar samt kunna göra utredningar av ventilations och inomhusklimat.
Intern identifierare24/243
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsformulär
BeskrivningOvk besiktning
Intern identifierare24/2430
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsformulär Uppsala/Gävle
BeskrivningOVK besiktning med tillhörande tjänster
Intern identifierare24/24309
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsformulär Stockholm
Intern identifierare24/24311
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAnbudsformulär Karlstad/Skövde/Örebro
Intern identifierare24/24314
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelAnbudsformulär Linköping/Norrköping
Intern identifierare24/24333
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelAnbudsformulär Göteborg/Borås
Intern identifierare24/243411
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelAnbudsformulär Lund/Malmö
Intern identifierare24/24344