167340-2020 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Social omsorg med inkvartering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Platser i vård- och omsorgsboende
Referensnummer: IEN 19.052
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lokal, personal och drift av ett vård- och omsorgsboende.