167354-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Truckservice
Referensnummer: 19-506
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Förfrågningsunderlag