Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och reparationer av storköksutrustning
Referensnummer: 17/254
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar service och reparationer av storköksutrustning och liknande avseende samtliga fastigheter som ägs och förvaltas av Lidingö stad, Lidingö stads Tomtaktiebolag samt övriga beställare.
Angivna under AFA.12.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen