167416-2024 - Planering
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – RFI: Pipetteringsrobot för NGS
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI: Pipetteringsrobot för NGS
BeskrivningRFI/Produktvisning inför ev inköp utav pipetteringsrobot
Intern identifierareRS 2024-01338
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)