167435-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Operationstextilier av engångsmaterial DEL 3
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperationstextilier av engångsmaterial DEL 3
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för successiva inköp av operationstextilier av engångsmaterial - incisionsdukar samt mikroskopskydd.
Intern identifierare2024-O000015
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000