2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss: Sotning och brandskyddskontroll
Beskrivning: Halmstad, Laholm och Hylte kommun inbjuder potentiella anbudsgivare att inkomma med skriftliga synpunkter avseende ”sotning/brandskydd” enligt nedan. Vänligen observera att detta är en extern remiss inför kommande upphandling. Anbud ska alltså inte lämnas.
Intern identifierare: KS 2024/00199
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90915000 Ugns- och skorstenssotning