2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulter inom projekterings- och projektledning
Beskrivning: Stockholm Globe Arena Fastigheter AB (Beställaren) inbjuder intresserade aktörer att inkomma med ansökan om att lämna anbud i upphandling av seniora konsulttjänster inom projekterings- och projektledning inom Beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare: SGAF 2025/16
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Stockholm Globe Arena Fastigheter AB (Beställaren) inbjuder intresserade aktörer att inkomma med ansökan avseende utförande av rubricerade konsulttjänster inom Beställarens fastighetsbestånd i enlighet med vad som framgår av underlaget.
Intern identifierare: Konsulter inom projekterings- och projektledning