See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsförvaltning m.m.
Beskrivning: Annons om tilldelning - upphandling av ramavtal avseende skogsförvaltning m.m.
Intern identifierare: KS/2023:591
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77231300 Skogsförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster, 77210000 Skogsavverkning, 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning, 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk, 77231000 Skogsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000