167585-2025 - Resultat
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – Öppenvård - dagbehandling med grundskola och dagverksamhet för unga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖppenvård - dagbehandling med grundskola och dagverksamhet för unga
BeskrivningUpphandlingen avser dagbehandling med grundskola och dagverksamhet för unga. I upphandlingen deltar Botkyrka kommun, Haninge kommun, Huddinge kommun och Nykvarn kommun. Huddinge kommun kommer att administrera upphandlingen, utvärdera anbuden och besluta tilldelningen av kontrakt.
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandlingen genomförs enligt 19 kap. lag (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDagbehandling med grundskola
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90215:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete, 85312000 Socialvård utan inkvartering, 85320000 Socialvård
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDagverksamhet för unga
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90215:Lot:2