See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogliga tjänster
Beskrivning: Uppdraget omfattar Skogliga tjänster enligt detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: U-061-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen avser Skogliga tjänster.
Intern identifierare: 1759798-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Avverkning samt skotning
Beskrivning: Upphandlingen avser Skogliga tjänster - Avverkning samt skotning
Intern identifierare: 1761772-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Markberedning
Beskrivning: Upphandlingen avser Skogliga tjänster - Markberedning
Intern identifierare: 1761775-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3 - Plantering
Beskrivning: Upphandlingen avser Skogliga tjänster - Plantering
Intern identifierare: 1761776-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 4 - Motormanuell röjning
Beskrivning: Upphandlingen avser Skogliga tjänster - Motormanuell röjning
Intern identifierare: 1761777-4