167696-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Hjärt- och lungmaskinmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjärt- och lungmaskinmaterial
BeskrivningSet och apparattillbehör till hjärt- och lungmaskiner.
Intern identifierareVF2024-00025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFFU Generell del
BeskrivningSet och apparattillbehör till hjärt- och lungmaskiner
Intern identifierareVF2024-00025-1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsvillkor och kommersiella villkor