See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal trafikmätningar
Beskrivning: Upphandlingen avser olika former av trafikmätningar som ska utföras åt fastighets- och gatukontoret.
Intern identifierare: TN 2024-2625
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34972000 Trafikmätare, 63712700 Trafikkontroll, 71410000 Stadsplanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtal Trafikmätningar
Beskrivning: Trafikmätningar i Malmö.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Motorfordonsräkningar
Beskrivning: Motorfordonsräkningar
Intern identifierare: TN 2024-2625_1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Gång- och cykelräkningar
Beskrivning: Gång- och cykelräkningar
Intern identifierare: TN 2024-2625_2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3 - Svängstudier
Beskrivning: Svängstudier
Intern identifierare: TN 2024-2625_3