167720-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förmedling av personal, även tillfälligt anställda – Bemanningstjänst Driftpersonal ÅVC
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänst Driftpersonal ÅVC
Beskrivning: Vakin ansvarar för återvinningsstationerna (ÅVC) inom Umeå, Vindelns och Nordmalings kommuner. Uppdraget avser personal för bemanning av Vakins återvinningscentraler som komplement till ordinarie personal.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117845:Lot:1