167739-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Endoskopi – Stel förbrukning.
Referensnummer: RS2016-06580
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av förbrukningsmaterial inom området stel endoskopi.