2. Förfarande
Förfarande
Titel: Print extern remiss
Beskrivning: Återförsäljare av printrar med tillbehör, förbrukningsmaterial samt tillhörande tjänster
Intern identifierare: KS2024/800
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel