2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däcktjänster
Beskrivning: Avtalet avser inköp av däck till kommunens fordon samt behov av däcktjänster.
Intern identifierare: 24/126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000