167851-2025 - Resultat
Sverige – Ortopediska artiklar – Underbensortos
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderbensortos
BeskrivningRegion Värmland upphandlar underbensortos.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141700 Ortopediska artiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102325:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33180000 Funktionellt stöd, 33183000 Ortopediska hjälpmedel