167929-2021 - ResultatSverige-Göteborg: Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verkstadsservice för tunga arbetsmaskiner över 3,5 ton
Referensnummer: 0253/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Verkstadsservice för tunga arbetsmaskiner över 3,5 ton.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34100000 Motorfordon, 34140000 Tyngre motorfordon, 34310000 Maskiner och maskindelar, 50000000 Reparation och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen