Publik underrättelse om tilldelning i upphandling. Fortifikationsverket inbjöd konsulter med befintligt kunnande enligt rubrik att lämna ansökan för att för att få avge anbud i ramavtalsupphandling.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Fortifikationsverket inbjöd konsulter med befintligt kunnande enligt rubrik att lämna ansökan för att för att få avge anbud i ramavtalsupphandling.