See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Relining
Beskrivning: Relining, Denna upphandling avser ramavtal för utförandet av relining inom beställarens bestånd. Ramavtalet omfattar uppdrag såsom relining, spolning och filmning i samband med utförande. Beställare avser att teckna avtal med tre entreprenörer. (Vi har förlängt anbudstiden och vi svarar inte på frågor mellan 18/12-2025 - 7/1-2026)
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232400 Anläggningsarbeten för avlopp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99829:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Ytterligare 1+1 år