168227-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlingsstöd för tvister och skadestånd
Referensnummer: E2021-00753
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Sammanställa, bevaka och säkerställa genomförandet vad gäller upphandlingsenhetens uppdrag i eskaleringsprocesser.