168229-2019 - ResultatSverige-Jönköping: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kompetensutveckling i grupp kring biogasproduktion
Referensnummer: 4.1.11-14299/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att lämna anbud
Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på biogasmodul 1 och 4, kompetensutveckling i grupp kring biogasproduktion inom Landsbygdsprogrammets målområde “Energi och klimat”.
De rådgivningsmoduler som nu handlas upp är följande (se även bilaga 1 och 2):
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80000000 Undervisning och utbildning, 80510000 Specialutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen