168248-2025 - Resultat
Sverige – Fastighetsskötsel – Slamsugning, spolning och filmning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamsugning, spolning och filmning
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal avseende slamsugning, spolning och filmning i stadens fastigheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101629:Lot:1