168276-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsförvaltning – Resurskonsult för fastighetsansvar/-förvaltning Malmö-Sturup
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsult för fastighetsansvar/-förvaltning Malmö-Sturup
BeskrivningKonsult som på heltid förstärker vår nuvarande resurs med befattningen Systemansvarig byggnad, placerad på enheten Gemensam infrastruktur. Exempel på arbetsuppgifter för systemansvarig byggnad är: Projektleda/arbetsleda mindre entreprenader och fastighetsprojekt (exempelvis ombyggnation av vilrum eller byte av snurrgrind för inpassering). •Vara kontaktperson för, hantera och föra dialog med leverantörer, entreprenörer och utförare.•Kravställa och utvärdera vid inköp.•Ta emot och kontrollera leveranser• Säkerställa efterlevnad av lagar, regler och policies•Planera, dokumentera och rapportera utifrån behov.
Intern identifierareÄ-2024-021090
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelResurskonsult - fastighetsansvarig