168346-2021 - ÄndringSverige-Växjö: Avfallstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Omhändertagande av kommunplast
Referensnummer: 2020-00063
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Omhändertagande av kommunplast från SSAM:s anläggningar.