Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbjudan till leverantörspresentation för störvågsutrustning för (ESVL) till NSM, Malmö
Referensnummer: 2022-O000791
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan till leverantörspresentation för stötvågsutrustning (ESVL) till NSM, Malmö.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Syftet med denna presentation är att ge Region Skåne fördjupad information om vad marknaden har att erbjuda inom aktuellt område samt att få en bättre förståelse för möjligheter och kostnadsuppskattningar.