See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snö- och halkbekämpning
Beskrivning: Snö- och halkbekämpning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Snö- och halkbekämpning - D1 Vålberg mm inkl zon 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84034:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Snö- och halkbekämpning - D2 Västra kd inkl. zon 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84034:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Snö- och halkbekämpning - D3 Södra och Östra Karlstad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84034:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Snö- och halkbekämpning - D4 Skattkärr mm inkl. zon 3
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84034:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Snö- och halkbekämpning - D5 Molkom mm inkl. zon 4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84034:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Snö- och halkbekämpning - D6 Busshållplatser i Karlstad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84034:Lot:6